پیوستن به ما

در گیتی نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه به شمار می‌آید. باور داریم آنچه گیتی را در اوج نشانده سرمایه‌های انسانی متخصص و كارآمدی است كه در كنار هم در محیطی پویا و دوستانه در مسیری مشترک برا رسیدن به هدفی والا بی‌وقفه در حال تلاش هستند. ما معتقدیم که موفقیت شرکت را سرمایه‌های انسانی رقم می زنند. در واقع در شرکت‌های دانش بنیان این اعضاء هستند که سازمان‌ را به پیش می‌برند، پیشرفت آن را کند می کنند و یا حتی آن را از پا می‌اندازند.

با همین نگاه است که تمام تلاش خود را می‌کنیم تا فضای کاری گیتی را محیطی دوستانه و دوست داشتنی بسازیم، تا همه بتوانیم روزهای کاری خوبی را در کنار یکدیگر بگذرانیم، همراه هم رشد کنیم و به پیشرفت سازمانمان کمک کنیم. باور داریم ایجاد و حفظ یک محیط کاری ایده‌آل، آرمانی است که پیاپی می توان گام‌های تازه‌ای در جهت بهبود آن برداشت. بازخوردهایی که از اعضای خانواده‌ی گیتی می‌گیریم راهنمای ماست تا همواره در مسیر درستی پیش برویم.

تهیه رزومه‌ی مناسب با الگوی مورد نظر گیتی

معیار‌های گیتی برای همکاری چیست؟

  • اگر فردی خلاق، سخت كوش و نتیجه گرا هستید
  • اگر همواره در طول فعالیت کاری از چالش‌های پیش رو لذت می‌برید
  • اگر می‌خواهید در فعالیت‌ها، محیط كاری و جامعه خود تاثیر گذار باشید
  • اگر به دنبال فضایی فعال، قانون‌مند و صمیمی هستید
  • اگر در پی شکوفایی توانایی‌های منحصر به فرد خویش هستید
  • اگر به دنبال یك مسیر حرفه‌‌ای هستید كه الهام بخش رشد و پویایی‌‌تان باشد

محیط کاری در گیتی

فضای کاری گیتی بسته نیست و همواره در صدد توسعه آن هستیم، نیاز ما به نیروی متعهد و متخصص هیچگاه پایانی نخواهد داشت زیرا معتقدیم که حد نهایتی برای بهترین بودن نمی‌توان متصور شد. همواره سرلوحه کارمان شعار بهترین‌ها برای بهترین بوده است، از این رو پی در پی به دنبال بهترین نیروهای کاری بوده‌ایم تا بتوانیم بهترین محیط کاری را تشکیل داده و بهترین نتیجه را در انجام کار حاصل نماییم. در گیتی این عقیده حکم فرما است که یک نابغه بیش از هزاران انسان معمولی توانایی دارد پس با داشتن چند نابغه در حقیقت شما چندین هزار نیروی کاری در اختیار دارید.

موقعیت‌های شغلی

تماس با ما

دفتر مرکزی:
 خراسان رضوی،‌ مشهد مقدس، بزرگراه آسیایی،‌ اندیشه ۶۳، پلاک ۲،‌واحد ۴
کد پستی:
 ۹۱۸۷۱-۹۳۶۶۶
تلفن ثابت:
 ۶۵۰۰  ۳۶۲۰  (۵۱)  ۹۸+
دورنگار:
 ۷۵۴۲  ۳۶۲۲  (۵۱)  ۹۸+
تلفن همراه:
 ۶۴۰۰  ۱۰۲  ۹۱۵  ۹۸+
پست‌الکترونیک:
info@gityco.com
وب سایت:
www.gityco.com
ایمیل استخدامی:
careers@gityco.com

درخواست همکاری